loading
izmir mobilya mağazaları

İzmir Mobilya

Arden Mobilya, 1988 yılında İzmir 'de kurulan aile şirketidir. İlk yıllarında mobilya imalatı yapıyordu. 2014 yılına kadar imalat, toptan ve ihracat olarak faaliyetlerini sürdürdü. 2014 yılında İzmir Kısıkköy Mobilya Şehri 'nde 3000 m2 mağazası ile perakende mobilya satışına başlamasıyla Kısıkköy İzmir Mobilya mağazacılarından olmuştur.

28 yılı aşkın sürede, edindiğimiz deneyim,  bilgi birikimle varlığımızı sürdüğümüz mobilya sektöründe, farklı tasarımları uygulayarak yüksek kalitede mobilyalar modellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bu anlamda sektördeki gelişmeleri takip ederek, sizlere daha güvenli ve huzurlu yaşam alanları oluşturmak istiyoruz. Satış öncesi ve sonrası stratejilerimizi buna göre kuruyor, markamızı ve sizleri daha ileriye taşımak en büyük amaçlarımızdan oluyor.

Kısıkköy Mobilya Şehri 'nin en büyük mobilya mağalarından biri olarak, tasarım, üretim, satış ve kurulum aşamalarında, kurulduğumuz ilk günden beri edindiğimiz tecrübe ile sizlerin de istekleri ve arzuları doğrultusunda çalışmayız. Sizlerin memnuniyetini önemseyen bir firmayız.

Her yıl yenilen teknoloji, yenilenen mobilya modelleri ile kendimizi güçlendirmek, sizlere daha rahat ortamlar hazırlamak ve sektörde bilinen mobilya markası olmak, gelecek nesillere güvenilir bir miras bırakmak tek idölümüz.

 


kısıkköy mobilyacılar

>